Salı , Temmuz 16 2019
Anasayfa / haber / Yaşlı Sapığın Tecavüzüne Uğrayan Köpek Nerede?

Yaşlı Sapığın Tecavüzüne Uğrayan Köpek Nerede?

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada paylaşılan bir videoda yaşlı bir adamın bir köpeğe tecavüz ettiği açıkça görülüyordu. Video (buraya tıklayarak videoya ulaşabilirsiniz) büyük bir infiale neden oldu ancak bir süre ne videonun nerede çekildiği ne de sapık yaşlının kim olduğu belirlenemedi.

Dün sır perdesi aralandı

Dün sabah saatlerinde şahsın Kocaeli-Gebze’de olduğu söylentileri dolaşmaya başladı. Adının Niyazi C. olduğu iddia edildi ve akşam saatlerinde bu bilgiler kesinleşti zira şahıs yakalanarak Gebze Emniyet Amirliği’ne götürüldü. Verdiği ifadesi kan donduran yaşlı sapık (ifadesine şuradan ulaşabilirsiniz) rahat tavırları ile dikkat çekti.

Gözden kaçan çok önemli bir nokta var: KÖPEK NEREDE?

Herkes tecavüzcü yaşlı sapığa odaklandı ancak kimse köpek nerede diye sormadı! Tecavüz mağduru köpekten haber alınamıyor. Ukalahayvan’a gelen bilgiler köpeğin dünden beri arandığı ancak hiç bir yerde bulunamadığı yönünde. Zira Kocaeli Hayvan Hakları Derneği’nin facebook sayfasında hayvan sevelerce sorulan “köpek nerede?” sorusuna dernekçe verilen yanıt da “onu bilmiyoruz, arama çalışmaları sürüyor” şeklinde.

Hayvan severler endişeli!

Söz konusu bir tecavüz olduğu için hayvan severler mağdur köpeğin ortadan kaybolması konusunda ciddi endişeler taşıyorlar, ya köpek yaşlı sapığı kurtarmak için tecavüz bulguları bulunamasın diye bazı kişi ya da kişilerce ortadan kaldırıldıysa diye düşünmeden edemiyorlar. Bir kez daha soruyoruz; KÖPEK NEREDE???

Ayrıca bakınız

Ankara’da köpekleri zehirleyenlere beş yıl hapis cezası istendi

Yenimahalle ilçesinde 16 sokak köpeğinin zehirlenerek öldürülmesiyle ilgili tutuksuz üç sanık, 24 Eylül’de, beş yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir