Pazartesi , Haziran 17 2019
Anasayfa / haber / Veteriner Bulmanın Kolay Yolu

Veteriner Bulmanın Kolay Yolu

Hayatını evcil dostlar ile paylaşan herkesin yaşadığı en önemli sorunlardan biri özellikle de acil durumlarda yakında açık veteriner bulmak.  Dakikaların bile önemli olduğu acil durumlarda en yakın veterinere en kısa sürede ulaşabilmek sevgili evcil dostlarımızın hayatını kurtarabilmemiz açısından büyük önem taşıyor. Yenilikçi bir platform olan vetrandevu.com sayesinde Türkiye’nin dört bir yanındaki veteriner kliniklerine tek bir tık ile ulaşabilmek mümkün hale geliyor. Bu hem acil durumlarda tüylü kankalarımızın hayatını kurtarabilmemizi sağlayacak hem de biz evcil hayvan sahiplerinin hayatını kolaylaştıran çok önemli bir yenilik.

Sadece acil durumlarda değil her an faydalanabileceğiniz bir sistem

Vetrandevu.com yalnızca acil durumlarda değil her an hem en yakın lokasyondaki hem de almak istediğiniz hizmeti veren veteriner kliniklerine ulaşabilmenizi sağlıyor ve veteriner randevu işlemlerini yapabilmenizi sağlıyor. Sisteme bulunduğunuz yeri ve almak istediğiniz hizmeti girip ara dediğinizde çevrenizdeki istediğiniz hizmeti sunan tüm veteriner kliniklerini bir arada önünüze getiriyor. Kliniklerin adres ve telefon bilgilerini de sunan sistem sayesinde sevgili evcil dostunuzu seçeceğiniz veterinere kolayca götürebilme şansı yakalıyorsunuz.

Veterinere soru sorma kolaylığı

Vetrandevu.com’un sunduğu en önemli hizmetlerden biri de veterinere soru sorma.  Çoğumuz birçok konuda bir uzmana danışma ihtiyacı hissediyoruz ve vetrandevu.com veterinere soru sor hizmeti evcil dostumuzla ilgili uzman hekimlere danışabilmemizi sağlıyor.

İstanbul’daki veteriner kliniklerine tek tıkla ulaşın

İstanbul en fazla evcil hayvanın bakıldığı ilimiz ve vetrandevu.com farklı illerin yanı sıra İstanbul’da da her semtteki veteriner kliniklerine tek tıkla ulaşabilmeyi sağlıyor. Bulunduğunuz semti ve almak istediniz kısırlaştırma, muayene gibi farklı hizmetleri sisteme girerek semtinizdeki İstanbul veteriner klinikleri alternatiflerine çok kısa sürede ulaşıp randevu alabilmenizi sağlayan sistem böylece evcil hayvanınıza çok daha iyi bakmanıza yardımcı oluyor.

Kısacası vetrandevu.com tüm evcil hayvan dostlarının veterinerlere ulaşmasını, randevu almasını ve soru sormasını sağlayan bir sistem olarak hem tüylü dostlarımızın hem de bizlerin vazgeçilmezi olmayı hak ediyor.

Ayrıca bakınız

Güllük Barınağı Canları Destek Bekliyor

Milas’ta meydana gelen sel felaketinden Güllük Barınağı da etkilendi.  Milas’ta yaşanan sel felaketinden Güllük Barınağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir