Çarşamba , Ağustos 21 2019
Anasayfa / Havlayan / Sahibiyle vedalaşmak istemeyen köpek

Sahibiyle vedalaşmak istemeyen köpek

24 Ağustos’ta İtalya’da meydana gelen depremde ne yazık ki 300’e yakın kişi hayatını kaybetti ve depremin kurbanlarından biri de Andrea Cossu isimli adamdı. Andrea Cossu Cuma günü Roma’nın güneyinde düzenlenen toplu defin töreni ile toprağa verildi, ancak Andrea Cossu’nun öldüğüne inanmak istemeyen ve onunla vedalaşmayı kabullenemeyen biri vardı; Cossu’nun tatlı Cocker Spaniel köpeği Flash.

sahibiyle-vedelaşamayan-köpek

İnsan dostunun gitmesini kabullenmek istemeyen Flash tabutun üzerine patisini koyarak gitmesine engel olmaya çalıştı ve sonrasındaysa tabutun yanından ayrılmamakta direndi. Yere indirilen tabutun yanına uzanan Flash tabutun yanından ayrılmayarak hüzünlü gözlerle etrafa baktı. Flas’ın sevgili insan dostu Cossu deprem sırasında Pescara del Tronto’yu geziyordu ve ne yazık ki üzerine çöken otelin altında kalarak Flas’tan sonsuza dek ayrıldı 🙁 .

sahibiyle-vedelaşamayan-köpek-1

Flash’ın hala bir ailesi var; Cossu’nun karısı Flas’a bakmaya devam edecek ancak elbette ki Flash’ın da ailenin diğer üyelerinin de hayatı artık asla eskisi gibi olmayacak ve Flash için hiç kimse Cossu’nun yerini tutmayacak 🙁 .

Flash ve sevgili insan dostunun birlikte olduğu günlerden bir video…

https://youtu.be/DhokgtgG4AI

 

 

 

Ayrıca bakınız

Barınaktaki Köpek Tecavüzden Öldü!

Kocaali Belediyesi’ne büyük tepki Sakarya Barosu Hayvan Hakları Komisyonu Başkanı Zekiye Güneş Kılcı, 26 Mayıs’ta …

Bir yorum.

  1. Enişte yaşasın lutfen onu uyutmaya kimsenin hakkı yok olamaz bu bir cinayet olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir