Perşembe , Ağustos 22 2019
Anasayfa / Kemiren / Ressam Tavşan Bini

Ressam Tavşan Bini

Tavşanlar sevimlilikleri ile her daim çok sevilen hayvanlar olmayı başarmışlardır. Gerçi bütün hayvanlar sevimlidir, ayrıca bir hayvanın sevimsiz olması da sevilmeyeceği anlamına gelmez. Evet, mesajımızı da verdikten sonra konumuza girelim; yazımızın konusu ressam tavşan Bini. Yanlış okumadınız, kendisi 4 yaşında bir tavşan ve resim yapıyor. Ressam tavşan şimdiden bir fenomen olmuş durumda, sahibi Bini’nin yeteneğini tesadüf eseri keşfettiğini söylese de doğrusu Bini’nin kendisinin bu işe yeteneği mi vardı yoksa acaba uyanık sahibi bir şekilde Bini’yi resim yapmaya teşvik mi etti bilemiyoruz. Bu konuda söyleyebileceğimiz tek şey Bini‘nin herhangi bir kötü muamele ile resim yapmaya zorlanmış olmadığını umuyor olduğumuz. Sahibinin sözlerine inananmayı yeğleyerek ressam tavşan Bini ile tanıştırıyoruz sizi.

İşte Bini!

ressam tavşan

Los Angeles’de yaşayan ve ilk bakışta her tavşan kadar tatlı görünen Bini zaten çok tatlı ama onu diğer tavşanlardan ayıran özelliği onun bir ressam olması!

ressam tavşan

Sahibi nasıl olduysa Bini’nin resme karşı olan yeteneğini keşfetmiş ve onu bu konuda desteklemiş… Sahibinin bunu nasıl keşfettiği gerçekten kafamızı kurcalıyor, acaba ortada unuttuğu boyalar ile fırçayı bulan Bini aniden fırçayı kapıp boyaya batırıp oraya buraya resim çizmeye mi başlamış?

ressam tavşan

Evet, bu sorunun cevabını Bini’nin sahibinin ağzından verelim; “bir kaza sonucu bazı boyalar yere düştü ve Bini’nin o boyalarla büyük bir ciddiyetle oynadığını görünce “acaba ona resim yapmayı öğretebilir miyim?” diye düşündüm.” diyor kendisi.

Bu gidişle Bini sahibini milyoner eder!

tavşan bini

Yetenekli tavşan Bini‘nin sahibi tavşanının bu yeteneğini paraya çevirmekte gecikmemiş, bu durum ile ilgili olarak da “neden Bini’nin resimlerini online bir dükkanda satmamayım ki diye düşündüm” diyor. Tabi neden satmayasın ki!!!

Tavşan Bini’nin resimleri şurada satılıyor. Merak etmişsinizdir diye paylaşıyoruz. Ama bizce ne olursa olsun bu bir hayvan sömürüsü sayılır ve Bini’nin bir resmini satın almak sahibinin onu daha çok resim yapmak için zorlamasına yol açabilir. Bu da aklınızın bir köşesinde kalsın…

Buyurun Tavşan Bini’yi resim yaparken izleyin…

 

 

Ayrıca bakınız

En Sevimli 5 Tavşan Türü

Tavşanlar dünyanın en sevilen hayvanları arasında yer alıyor ve bunda tabi ki süper sevimli görünümlerinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir