Cumartesi , Şubat 16 2019
Anasayfa / Düşünen / Mersin’de Korkunç Köpek Cinayeti

Mersin’de Korkunç Köpek Cinayeti

Mersin’in Erdemli ilçesinde bugün bir köpeğin arabanın arkasına bağlanıp sürüklenerek öldürüldüğü iddia edildi. Olayın video kayıtları sosyal medyada paylaşıldı.

“Tavuklarımı yedi”

Henüz yavru olduğu görülen köpeği T.Ö isimli kadından sahiplendiği belirtilen şahsın “2 tavuğumu yedi” diyerek köpeği aldığı T.Ö’ye “İADE” etmek için götürürken arabanın arkasına bağladığı ve aracın arkasına bağlanan köpeğin uzun süre aracın ardında koştuğu ancak takati kesilince asfaltta sürünerek, derisi soyulup acılar içinde öldüğü iddia edildi.

Köpeğin cansız halde aracın arkasında sürüklendiği görüntüler hayvan severleri çileden çıkarttı. Köpeği aracın arkasına bağlayarak sürükleyip öldürdüğü iddia edilen şahsa köpeği sahiplendiren T.Ö’nün köpek katilinden şikayetçi olmak için karakola gittiği belirtildi.

Köpeği korkunç şekilde öldüren A.D isimli şahsın sınıf öğretmenliği yaptığı ortaya çıktı. Bir köpeği böylesine canice bir şekilde hayattan kopartan A.D’nin öğretmenlikten men edilmesi için kampanya başlatıldı. Burayı tıklayarak kampanyaya ulaşıp imzayabilirsiniz.

Ayrıca bakınız

Köpeklerden Başka Derdi Kalmayan İnsanlar..

Evet kesinlikle kendi cinsimin hiçbir derdinin kalmadığına, tek sıkıntılarının “köpekler” olduğuna karar verdim. Bu karara …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir