Çarşamba , Ağustos 21 2019
Anasayfa / Biliyor muydunuz? / Meraklı Ve Lider Ruhlu Koç Burcu Kedisi

Meraklı Ve Lider Ruhlu Koç Burcu Kedisi

Burçların yalnızca insanları etkilediğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz zira hangi burçta olduğu tüylü kankalarımız kedilerin de karakterlerinde belirleyici rol oynar. Koç zodyaktaki ilk burçtur ve koç burcu kedisi zodyağın başında yer almaya yakışır özelliklere sahiptir. Elbette hepimiz tüylü kankamızın tam olarak ne zaman dünyaya geldiğini bilemeyebiliriz ancak eğer kediniz bir koç burcu kedisi ise emin olun ki bunu anlamak için doğum tarihini bilmenize gerek bile yoktur çünkü bir koç kedisi kendini gayet net şekilde belli eder.

21 Mart-20 Nisan arasında doğan tüm yavru kediler koç burcudur

Eğer kedinizin doğum tarihini biliyorsanız ve bu tarih 21 Mart-20 Nisan arasındaysa tüylü kankanız bir koç burcu demektir.

Koç burcu kedisi yalnız yaşamayı sever

Koç burcu kedisi tahmin edebileceğiniz gibi doğuştan liderdir ve yalnız yaşamayı sever zira etrafındaki herkesten önde ve önemlidir. Eğer kalabalık kedili bir ortamda yaşıyorsa diğer kedilere kendisinin onlardan üstün olduğunu her an hissettirmekten asla çekinmez. Eğer bir evde iki koç burcu kedisi birden varsa o evin ciddi kedisel çatışmalara sahne olması neredeyse kaçınılmazdır.

Koç kedisi meraklıdır

Genellikle son derece zeki olan koç kedisi buna uygun olarak meraklıdır ve merakını tatmin etme konusunda sınırlandırılırsa bundan hiç hoşlanmayacağını bilmeniz gerekir. Eğer bir koç burcu kedisi ile birlikte yaşıyorsanız ve o iç çamaşırı çekmecenizin içinde neler olduğunu merak ediyorsa yapmanız gereken en doğru şey çekmeceyi gönlünce karıştırmasına izin vermektir.

Maceraperest koç kedisi kaybolmaya çok yatkındır

Koç burcu kedileri aynı koç insanları gibi bağımsız yapıları ile tanınırlar, ancak şunu unutmamak gerekir, kedi zaten bağımsız bir canlıdır ve hem kedi hem koç burcu olunca bu bağımsız yapı çok daha belirgindir. Koç burcu kedilerinin bağımsız yapıları beraberinde maceraperestliği de getirir ve bu da koç kedilerinin kaybolmaya diğer burçlardaki kedilerden çok daha yatkın olması anlamına gelir. Bir macera peşinde koşarken evinden çok uzaklaşması ve kaybolması koç burcu kedisi için sıradan sayılabilecek bir durumdur. Bu nedenle eğer bir koç burcu kediniz varsa ona mutlaka çip taktırmanızı, boynuna adresinin yazılı olduğu güvenli bir tasma takmanızı öneriyoruz, tüm bu önlemler küçük koç burcu tüylü kankanızın evine kavuşmasını kolaylaştıracaktır.

 

 

Ayrıca bakınız

“Önce İnsan” Diyenlere…

Hani bazılarının ağızlarında pelesenktir; önce insan, insana yardım etmek varken, onca aç insan varken.. Ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir