Çarşamba , Ağustos 21 2019
Anasayfa / Düşünen / “Kuşumu Yedi” Diyerek Yavru Kediye İşkence Etti

“Kuşumu Yedi” Diyerek Yavru Kediye İşkence Etti

Gaziantep’te ikamet ettiği belirtilen T.D isimli kişinin sosyal medyada bir yavru kediye işkence ederken çekilmiş fotoğrafını paylaşması hayvan severlerin büyük tepkisini çekti. Yavru kediye işkence ettiği iddia edilen T.D’nin kedinin akıbeti hakkında bilgi vermesi bekleniyor.

“5000 liralık kuşumu yedi”

Hayvan severlerin paylaşıma yaptığı tepki gösteren yorumlara “500 liralık kuşumu yedi, nankörlük yaptı ben de cezasını verdim” şeklinde cevap veren T.D’nin hayvan satışı yaptığı iddia edildi. Kuş ve koyun satışı yaptığı iddia edilen T.D’nin hayvan severlere sanki yaptığı çok normal bir davranışmış gibi rahat cevaplar vermesiyse dikkat çekti.

“Kedi bizim!”

Yavru kediyi patilerinden bağlayıp sallandırdığı görülen T.D’nin tepkilere “kedi bizim, nankörlük ediyor” cevabını vermesiyse ayrıca rahatsız edici. Kedinin kendisinin olmasının kediye işkence yapma hakkı verdiğini düşünüyor olması hayvan severlerin kedinin akıbeti hakkında endişeye kapılmasına neden oldu.

Uyuşturucu bağımlısı iddiası

Hayvan severlerin dedektif gibi iz sürerek ulaştığı T.D’nin yaşadığı mahallenin muhtarının söz konusu şahıs hakkında “serserinin teki ve uyuşturucu bağımlısı” dediği iddia edilirken şahsın sosyal medya hesabına ulaşıp bu iddiayı soran hayvan severlere “evet kullanıyorum, size ne?” şeklinde cevap vermesi dikkat çekti.

KEDİ NEREDE???

Kendisi yazılan yorumlara kedinin yaşadığını ima eden cevaplar verse de fotoğraftaki görüntü kedinin yaşamıyor olabileceğini düşündürüyor ve hayvan severler soruyor, KEDİ NEREDE?

 

Ayrıca bakınız

Hamile Kediyi Köpeğin Önüne Atan Çocuklardan Rezalet İfadeler!

Adana’da “Çıtır” isimli hamile kediyi sokakta yakalayıp pitbullun ağzına atan ve parçalanmasını izleyen üç çocuk …

2 Yorumlar

  1. yazıklar olsun sana..asıl senin beynini yese daha iyi olurdu.Bu hayvan dogası gereği kuş avlıyor.
    Eğer yemesini istemiyorsan sakınıcaksın.Allahın nimetinden faydalanmayan varlık.
    Umuyorum gerekli ceza sana verilsin.

  2. amına koduklarım ne var can maldan önemli lan!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir