Cuma , Kasım 24 2017

Köpeğimi Kurtarın Diye Ağladı

Samsun’un İlkadım ilçesi Yenidoğan Mahallesi’nde meydana gelen yangında bir apartmanın zemin katında yangın çıktı. Çıkan yangında bitişik daireyi de dumanlar sarınca, yangında evde bulunan köpeğinin kurtarılmasını isteyen kadın, “Köpeğimi yangından kurtarın” diye ağladı.

Çıkan yangının ardından olay yerine itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Dumanlar tüm apartmanı sararken itfaiye ekipleri yangını kısa sürede söndürdü. Ancak çıkan yangında dumanlar aynı apartmanın bitişiğindeki daireleri de sardı. Sevilay Günaydın isimli kadın kızı ile birlikte evden çıktıktan sonra komşuları apartmanda yangın çıktığını telefon ile haber verdi. Bunun üzerine Sevilay Günaydın, evinde köpeğinin olduğunu hatırlayarak geri döndü.

Köpeğinin dumandan zehirlenerek öleceği düşüncesiyle büyük panik yaşayan Sevilay Günaydın’ın çırpınışları üzerine itfaiye ekipleri eve girdi. Evde bağlı bulunan köpek çıkartılarak sahibine teslim edildi. 2 yaşındaki Dost isimli köpeğini gören sahibinin üzüntüsü sevince dönüştü. Yangın çıkan evde kimsenin olmadığı ancak eşyaların yandığı tespit edilirken polis ekiplerinin yangın ile ilgili inceleme başlattıkları belirtildi.

Kaynak: Samsunhaber.com

Ayrıca bakınız

İnsanları Tarafından Terk Edilen Hayvanlara Dikkat Çekmek İçin Köpek Kılığına Girdi

İzmir’de yaşayan sokak sanatçısı Erdal Çoban sokak hayvanlarına ve insanları tarafından sokağa terk edilen hayvanlara …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir