Pazar , Ocak 21 2018
404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/ukalahayvan.com.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Köpeğimi Kurtarın Diye Ağladı

Samsun’un İlkadım ilçesi Yenidoğan Mahallesi’nde meydana gelen yangında bir apartmanın zemin katında yangın çıktı. Çıkan yangında bitişik daireyi de dumanlar sarınca, yangında evde bulunan köpeğinin kurtarılmasını isteyen kadın, “Köpeğimi yangından kurtarın” diye ağladı.

Çıkan yangının ardından olay yerine itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Dumanlar tüm apartmanı sararken itfaiye ekipleri yangını kısa sürede söndürdü. Ancak çıkan yangında dumanlar aynı apartmanın bitişiğindeki daireleri de sardı. Sevilay Günaydın isimli kadın kızı ile birlikte evden çıktıktan sonra komşuları apartmanda yangın çıktığını telefon ile haber verdi. Bunun üzerine Sevilay Günaydın, evinde köpeğinin olduğunu hatırlayarak geri döndü.

Köpeğinin dumandan zehirlenerek öleceği düşüncesiyle büyük panik yaşayan Sevilay Günaydın’ın çırpınışları üzerine itfaiye ekipleri eve girdi. Evde bağlı bulunan köpek çıkartılarak sahibine teslim edildi. 2 yaşındaki Dost isimli köpeğini gören sahibinin üzüntüsü sevince dönüştü. Yangın çıkan evde kimsenin olmadığı ancak eşyaların yandığı tespit edilirken polis ekiplerinin yangın ile ilgili inceleme başlattıkları belirtildi.

Kaynak: Samsunhaber.com

Ayrıca bakınız

Zonguldak’ta Sokak Köpekleri İğne İle Uyuşturulup Diri Diri Gömüldü İddiası

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde öğretmen 34 yaşındaki Gökhan Kazan, Perşembe belde belediyesinin 10 sokak köpeğini iğne …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir