Cumartesi , Mart 23 2019
Anasayfa / Düşünen / Köpeğe Tecavüzü Ve Tecavüzcüyü Savunan Zihniyet

Köpeğe Tecavüzü Ve Tecavüzcüyü Savunan Zihniyet

Bugün sabah saatlerinde sosyal medyada paylaşılan yaşlı bir adamın köpeğe tecavüz ettiği video hayvan severleri çileden çıkarttı. Kimliği belirsiz yaşlı bir şahsın açıkça köpeğe tecavüz ettiğinin görüldüğü video dakikalar içinde binlerce paylaşım aldı. (Videoya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz). Ancak videonun kendisi kadar korkunç olan bir şey daha vardı, bu videoya yapılan yorumlar! M.B isimli bir şahsın videoya yaptığı yorum hayvan severlerce büyük tepkiyle karşılandı ancak şahıs gösterilen tepkiler üzerine çok daha vahim yorumlar yaparak Türkiye hayvanlarının karşı karşıya olduğu tehlikeyi tam anlamı ile gözler önüne serdi!

Buz gibi doğru!

Metin B. isimli şahsın tartışma yaratan ilk yorumu söz konusu tecavüzcüyü “çoluğa çocuğa sarkmamış, yaptığı buz gibi doğrudur” ifadesi ile koruduğu bu yorum oldu. Bu akıl almaz yorumu görenler elbette ciddi şekilde tepki gösterdi.

“Panter Emel vakasına dönüşecek!”

Savunmasız bir köpeğe tecavüz eden şahsı alenen koruyan, haklı bulan yorumuna tepki gösterenlere “olay bi panter emel vakasına dönüşecek sanırım” diye yanıt veren Metin B. tepkilere karşın geri adım atmadı.

“Ben olaya hacının dünyasından bakıyorum”

Videodaki tecavüzcü sakallı olduğu için şahıstan “hacı” olarak söz eden Metin B. “ben olaya hacının dünyasından bakıyorum” diyerek tecavüzcü ile kurduğu empatiyi adeta haykırdı! Bunun üzerine bir hayvan sever “BAKAMAZSIN HACININ DÜNYASINDAN!” diyerek haklı tepkisini dile getirdi ama bu bile Metin B.’yi durdurmaya yetmedi.

“İnşaattaki amelenin cinsel ihtiyaçlarını düşünmek zorundayım!”

Metin B. “gurbetteki askerin, inşaattaki amelenin cinsel ihtiyaçlarını düşünmek zorundayım” diyerek bu durumdaki kişilerin köpeklere tecavüz etmesinin normal olduğunu söyleyerek “hacı”yı canhıraş şekilde korumaya devam etmekle kalmayıp hayvana tecavüzün “ihtiyaç” durumunda kabul edilebilir olduğu gibi inanılmaz bir görüş daha ortaya atmış oldu!

“Hayvana tecavüz evrimin gereği”

Tepkiler üzerine iyice zıvanadan çıkan Metin B. “hacı evrimin gereğini yapıyor” aslında diyerek hayvana tecavüzün insan evriminin parçası olduğunu iddia etti.

“Anadolu’da eşekçilik yapmayan kimse yok”

Hayvanlara tecavüz etmenin normal olarak kabul edilemeyeceğini, hastalık olduğunu haykıran hayvan severlere verdiği cevap ise “Anadolu’da eşekçilik yapmayan yok herkes mi hasta olur” oldu. Böylece eşeğe tecavüz etmeyi de normal olarak kabul ettiğini gösterdi.

Cahilsiniz!

Evrimin ve eşcinselliğin köpeğe tecavüz etmekle ne ilgisi olduğunu soran hayvan severlere cevabıysa “cahilsiniz” oldu.

Köpeğe tecavüzü bu şekilde meşrulaştırmaya çalışan bir zihniyetin aramızda dolaşıyor olmasının ne denli korkutucu olduğu gerçeği ise üzerinde düşünülmesi gereken esas konu.

 

 

Ayrıca bakınız

“Önce İnsan” Diyenlere…

Hani bazılarının ağızlarında pelesenktir; önce insan, insana yardım etmek varken, onca aç insan varken.. Ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir