Pazartesi , Temmuz 15 2019
Anasayfa / Düşünen / Kedi Sevmeyen Komşusuna Kapak Yaptı

Kedi Sevmeyen Komşusuna Kapak Yaptı

Emel Dönmez adlı hayvansever kadın, bakımını üstlendiği sokak kedisi nedeniyle komşusuyla tartıştı. Komşu kadının “Benim misafirlerim geliyor. Apartman girişine kediler pis kemikleri, ekmekleri getirip bırakıyorlar” şeklindeki yakınması üzerine, “Kedilerin kirlettiği bir yer varsa, bana gösterin ben temizlerim” diye karşılık verdi. Ancak komşusunun, ‘Belediyeyi arayacağım, hepsini toplattıracağım’ sözleri üzerine küplere bindi.

Allah rızası için zavallı hayvanlara yemek desteği verdiğini söyleyen Dönmez, hemen belediyeyi arayarak durumu anlattı. Belediye görevlisinin ‘Can dostlara kimse bir şey yapamaz. İstersiniz sizin apartmana da uyarıcı afişlerden asalım’ sözleri üzerine çok sevindi. Bir süre sonra da belediye ekipleri göründü. Apartmanın girişine asılan afiş Emel Dönmez ile hayvan severleri son derece memnun ederken, Dönmez belediye yetkililerine duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür etti.

Kaynak: canakkaledehayat.com

 

Ayrıca bakınız

Köpeklerden Başka Derdi Kalmayan İnsanlar..

Evet kesinlikle kendi cinsimin hiçbir derdinin kalmadığına, tek sıkıntılarının “köpekler” olduğuna karar verdim. Bu karara …

Bir yorum.

  1. elinize, yüreğinize saglık..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir