Çarşamba , Ağustos 21 2019
Anasayfa / Miyavlayan / Kahraman Kedi Sarman Pudding

Kahraman Kedi Sarman Pudding

Kedileri ve yapabileceklerini hafife almamak gerekiyor, çünkü kediler her ne kadar başına buyruk ve bağımsız canlılar olsalar da bu birlikte yaşadıkları insanları ve diğer hayvanları önemsemedikleri anlamına gelmiyor. İşte bunun en büyük kanıtı sahibinin hayatını kurtaran kahraman sarman kedi Pudding.

Sahibi onu barınaktan kurtarıyor

Kahraman kedi Pudding

Pudding sarman bir barınak kedisi. Hayatını kurtardığı Amy Jung Pudding’in de olduğu barınağı ziyarete gittiğinde aklında bir kedi sahiplenmek yokmuş ama eve dönerken bir değil 2 kedi varmış yanında; Pudding ve Wimsy.

Ertesi gece…

Diyabet hastası olan Amy Jung ertesi gece uyurken şeker nöbetine girmiş ve henüz 1 gündür onunla olan sarman kedi Pudding yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu fark edip hemen uyuyan kadının üzerine atlamış ama onu uyandırmayı başaramamış.

Pes etmiyor!

Amy Jung’ı uyandıramayan Pudding pes etmemiş ve inanılmaz bir akıllılık göstererek Jung’ın oğlunun odasına koşarak oğlunu uyandırmış! Böylece annesinin durumunu fark eden Ethan annesine yardım etmeyi başarmış! Dolayısıyla daha barınaktan eve geldiğinin 2. gününde şeker nöbeti geçiren sahibinin kurtulmasını sağlayan tatlı kedi Pudding bir kahraman olarak anılmayı sonuna kadar hak etmiş!

 

 

Ayrıca bakınız

“Önce İnsan” Diyenlere…

Hani bazılarının ağızlarında pelesenktir; önce insan, insana yardım etmek varken, onca aç insan varken.. Ve …

Bir yorum.

  1. Canım benim ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir