Salı , Ocak 22 2019
Anasayfa / haber / İzmir’de Köpeği Vuran Polis Hakkında Soruşturma Başlatıldı

İzmir’de Köpeği Vuran Polis Hakkında Soruşturma Başlatıldı

İzmir’in Bayraklı ilçesinde köpeğe ateş eden polis hakkında adli ve idari soruşturma açıldı.

Bayraklı ilçesinde, bir polis memurunun köpeğe ateş ettiği yönündeki  şikayet üzerine, olayın ardından polis memuruna tepki gösteren vatandaşların  çekerek sosyal medyada paylaştığı görüntülerin de incelenmesiyle, İl Emniyet  Müdürü Hüseyin Aşkın’ın talimatıyla, trafik polisiS.A. hakkında adli ve idari  soruşturma başlatıldığı belirtildi.

Polis memuru S.A’nın, ifadesinde, işe gitmek üzere otobüs durağında  beklediği sırada sokak köpeğinin saldırması sonucu bacağında sıyrık oluştuğunu,  köpeği uzaklaştırmak amacıyla ateş ettiğini, ayağından yaralanan hayvanın olay  yerinden uzaklaştığını söylediği öğrenildi. S.A’nın, Konak Kuduz Tedavi Merkezi’ne giderek kuduz aşısı olduğu ve  bir gün iş göremezlik raporu aldığı kaydedildi. Olay yerinden kaçan köpeğin bulunması için çalışma yürütüldüğü ifade  edildi.

Kaynak: milliyet.com.tr

Ayrıca bakınız

“Önce İnsan” Diyenlere…

Hani bazılarının ağızlarında pelesenktir; önce insan, insana yardım etmek varken, onca aç insan varken.. Ve …

Bir yorum.

  1. Ne yapsaydı memur acaba arkadaşlar. Hayvan severlere sesleniyorum o adam kos koca bi polis memuru ve köpek ona saldırdı ya sizin çocuğunuza saldısa ve savunmasız çocuklarınızıa bir zarar gelse daha mı iyi olur. O polisin ellerine sağlık saldıran bir köpek halkın içinde olmamalı saldıran bir insan da halkın ićinde olmamalı. Saldıran. Bir canlıyı savunanlar da halkın içinde olmamalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir