Pazartesi , Temmuz 15 2019
Anasayfa / haber / İzmir’de Köpeği Vuran Polis Hakkında Soruşturma Başlatıldı

İzmir’de Köpeği Vuran Polis Hakkında Soruşturma Başlatıldı

İzmir’in Bayraklı ilçesinde köpeğe ateş eden polis hakkında adli ve idari soruşturma açıldı.

Bayraklı ilçesinde, bir polis memurunun köpeğe ateş ettiği yönündeki  şikayet üzerine, olayın ardından polis memuruna tepki gösteren vatandaşların  çekerek sosyal medyada paylaştığı görüntülerin de incelenmesiyle, İl Emniyet  Müdürü Hüseyin Aşkın’ın talimatıyla, trafik polisiS.A. hakkında adli ve idari  soruşturma başlatıldığı belirtildi.

Polis memuru S.A’nın, ifadesinde, işe gitmek üzere otobüs durağında  beklediği sırada sokak köpeğinin saldırması sonucu bacağında sıyrık oluştuğunu,  köpeği uzaklaştırmak amacıyla ateş ettiğini, ayağından yaralanan hayvanın olay  yerinden uzaklaştığını söylediği öğrenildi. S.A’nın, Konak Kuduz Tedavi Merkezi’ne giderek kuduz aşısı olduğu ve  bir gün iş göremezlik raporu aldığı kaydedildi. Olay yerinden kaçan köpeğin bulunması için çalışma yürütüldüğü ifade  edildi.

Kaynak: milliyet.com.tr

Ayrıca bakınız

Ankara’da köpekleri zehirleyenlere beş yıl hapis cezası istendi

Yenimahalle ilçesinde 16 sokak köpeğinin zehirlenerek öldürülmesiyle ilgili tutuksuz üç sanık, 24 Eylül’de, beş yıl …

4 Yorumlar

 1. Ne yapsaydı memur acaba arkadaşlar. Hayvan severlere sesleniyorum o adam kos koca bi polis memuru ve köpek ona saldırdı ya sizin çocuğunuza saldısa ve savunmasız çocuklarınızıa bir zarar gelse daha mı iyi olur. O polisin ellerine sağlık saldıran bir köpek halkın içinde olmamalı saldıran bir insan da halkın ićinde olmamalı. Saldıran. Bir canlıyı savunanlar da halkın içinde olmamalı.

  • Ömer Bayraktar

   Pek ala silahı havaya doğrultatak korkutma amaçlı sıkabilirdi çünkü evrim insana6akıl vermiş ama o insan bu aklı kullanmayı reddedip besin piramidinde kendini daha üstün gördüğü hayvanı yaralamakta hatta öldürmeye çalışmakta herhangi bir sakınca görmemiş, çünkü koca kainat sadece insan için vardır biz en üstünüz diğer herkes ölsün..

   Gerizekalı yorumlarınızı kendinize saklayın evrimden6nasibini alamamış neandarteller sizi

  • Sen önce neden hayvan sevmezsin.bu sorununa konsantre ol…sonra başka sorunlarla ilgilen.
   Cebinde silah var diye olur olmaz yerde kullanamassin.Polis olsan bile . Bu da aklının yetmediği yere yardımcı cevap olsun

 2. Sen önce neden hayvan sevmezsin.bu sorununa konsantre ol…sonra başka sorunlarla ilgilen.
  Cebinde silah var diye olur olmaz yerde kullanamassin.Polis olsan bile . Bu da aklının yetmediği yere yardımcı cevap olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir