Salı , Eylül 17 2019
Anasayfa / haber / İzmir’de Kedi Sahiplenip Yok Eden Motorlu Genç

İzmir’de Kedi Sahiplenip Yok Eden Motorlu Genç

İzmir’de Hasan C.K isimli gencin facebook’ta yuva ilanı açılan kedileri sahiplenip yok ettiği iddia ediliyor. İzmir’deki farklı hayvan gruplarında açılan yuva ilanlarına mesaj atan ve kedileri sahiplenen Hasan C. K’nın kedileri almaya motorla geldiğini, evini göstermediğini ve sonra da ortadan kaybolduğunu iddia eden hayvan severler kaybolan kedilerin akıbeti konusunda endişeliler.

İzmir hayvan sahiplendirme gruplarındaki birçok ilana başvuruyor

Hasan C.K isimli şahıs yukarıda da görüldüğü gibi İzmir genelinde hayvan sahiplendirmesi yapılan gruplarda açılan yuva ilanlarının birçoğuna başvurmuş, şanslı kediler kurtulurken Canan D. ve Şahika K. isimli kişiler Hasan C.K isimli şahısa aynı tarihlerde birbirlerinden habersiz olarak iki yavru kedi sahiplendirmişler.

Kedileri almaya motorla geliyor

Fotoğraftaki uzun boylu şahıs Hasan C.K. iddiaya göre kedileri almaya motorla geliyor, bu sayede kimse nerede yaşadığını öğrenemiyor. Ukalahayvan’a konuşan Şahika K. ve Canan D.’nin ifadeleri tamamen aynı; “motorla geldi, kediyi aldı gitti.”

Bir süre sonra telefonlara çıkmamaya başlıyor!

Hem Şahika K. hem de Canan D. Hasan isimli kişinin kediyi sahiplendikten bir süre sonra kendilerini facebook’ta ve whatsapp’ta engellediğini, telefonlarınıysa açmadığını belirterek kedilerin hayatından endişe ettiklerinin altını çiziyorlar.

İki kedi sır oldu!

Ukalahayvan’ın ulaştığı Hasan C.K kedilerin akıbeti ile ilgili sorularımızı yanıtlamadığı gibi bizi de engelledi, bu durum da kedileri sahiplendiren ve hayatlarından endişe duyanların endişelerinde haklı olduklarını gösteriyor.

Kediler nerede?

Tüm soruları yanıtsız bırakan, aynı tarihlerde farklı kişilerden kedi sahiplenip kedilerin akıbeti hakkında hiç bir bilgi vermeyen, sahiplendirme yapan kişileri engelleyen Hasan C.K’ye biz de soruyoruz; kediler nerede?

Yazımızı bitirirken sahiplendirme yaparken özenli olmak gerektiğini, evini, işini bilmediğimiz kişilere yapılan sahiplendirmelerin çoğunlukla bu şekilde sonuçlandığını hatırlatıyor ve İzmirlilere lütfen motor ile gelip kedileri alıp yok olan bu şahıs hakkında dikkatli olun diyoruz.

Ayrıca bakınız

Minik Pisinin Hikayesi

Mucize bebek Minik. Bakmayın onun 1.5 aylık kedi gibi göründüğüne o aslında 3 aylık bir …

4 Yorumlar

  1. YÜZÜNÜ GİZLEMENİZ SAÇMALIK! HYAVANLARA YARDIM ETMİŞ OOLMUYORSUNUZ BU ŞEKİLDE

    • YASAL OLARAK GİZLEMEK ZORUNDAYIZ YOKSA BİZİM DE HOŞUMUZA GİTMİYOR! EMİN OLUN BU ADAMIN YÜZÜNÜ YAYINLAMAYI ÇOOOOOK İSTERDİK!

      • hayvanlara işkence edilmesi öldürülmesi yasal da bunu yapanların kimliklerini açık etmek mi yasak…başlarım yasalara!

  2. admin soyadını verin bu şahsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir