Salı , Temmuz 16 2019
Anasayfa / Düşünen / İzmir’de Kedi Öldürdüğü İddia Edilen Şahıs Hayvan Severi Darp Etti

İzmir’de Kedi Öldürdüğü İddia Edilen Şahıs Hayvan Severi Darp Etti

İzmir’de hayvan korumacısı Reyhan U.’nun gördüğünde beslediği ve sağlık sorununu tedavi etmeye çalıştığı sokak kedisinin işitme ve konuşma engelli bir şahıs tarafından dövülerek öldürüldüğü iddia edildi. Olayı mahallede oturan bir çocuğun gördüğü, adama engel olmaya çalıştığı ancak şahsın çocuğu duymadığı için kediye işkence etmeye devam ederek öldürdüğü ve ertesi gün olay yerine giden Reyhan U.’nun el-kol hareketleri ile “kediyi neden öldürdün?” diye sorması üzerine şahsın Reyhan U.’yu darp ettiği belirtildi.

Arkadaşlar bu kedinin boynunda tırnak yada başka bir enfekyon olmuş acısını yaşamış patlamış !! ? Biraz önce besleme de aynı durum ön sol patisi sanki iki bacak olmuş çok enfesyon var pati ayakta seke seke yürüyor ateşi var ? Ben baxsla gider paketlerim sorun yok sorun nereye nasıl götürebilirim yetişmem mümkün değil önerilerinizi alayım ? Belediye demeyin yatışlı hasta veremem ve ayrıca bel olanaklarını biliyorum olmaz.bu hasta için olmaz antibiyotik sürekli verilmesi gerekli sterilize olması yanısıra pansumanla birlikte olursa sonuca ulaşılabilir teşekkür ederim …

Reyhan Ur paylaştı: 14 Ocak 2018 Pazar

İşkence ile öldürüldüğü iddia edilen yaralı kedi.

“Hayvana vura vura öldürmüş!”

Ukalahayvan’ın ulaştığı Reyhan U. “Kedi benim besleme bölgemde değil fakat yağışlı ve soğuk havalarda çuvalımda varsa her yere gitmeye çalışıyorum bu kedinin boynu muhtemelen tırnak yarasından iltihap yapmış acısını yaşamış patlamış , ayağını farkettim üzerine basamıyor çift bacak olmuş bir arkadaşımdan kepçe ödünç aldım yakalayıp veterinere götürmek için iki kez gece sabah yoktu , evvelsi gün kapalı pazar yeri Özsağlık Sokakta oturan işitme ve konuşma engelli bir adam tarafından işkence edilerek öldürülmüş , öğrenci bir çocuk balkondan ne yapıyorsun demeye kalmamış sağır olduğundan devam etmiş hayvana vurmaya , çocuk 155 arıyor tutanak bile tutulmadan hayvan çırpınarak ölüyor polis belediye çağırıyor kedi çöpe atılıyor bu arada şahıs kaçıyor oradan , ben gündüz gözüyle ne olup bittiğini sormak için insan ararken bu işitme engelli şahıs geldi elinde pimapen çubuk var , ne yapmaya çalışıyorsun diye el işaretiyle sorunca elindekilerle kafama koluma vurdu , eve geldim şarım yok az doldu karakolu aradım gelip beni aldılar 9 Eylül Hastanesi’nden darp raporu aldım , polis hastane sonucu bir ayı geçer siz yarın Bayraklı adliyesine gidin adli tıptan da rapor alın ki cumhuriyet savcılığı sonuca çabuk ulaşırız dedi yani sabah adliye gideceğim. Bu şahıs hayvana vura vura öldürmüş kaçtığında kedi can çekişiyormuş.” dedi.

Hayvan sever kediyi öldürdüğü iddia edilen şahıstan şikayetçi oldu

Kediyi öldüren ve kediyi neden öldürdüğünü sorunca kendisini pimapen borular ile darp eden şahıstan şikayetçi olduğunu belirten Reyhan U. konunun peşini bırakmayacağını, beslediği ve belediyede üzerine kayıtlı olan sokak kedisinin ölümüne çok üzüldüğünü belirtti.

 

 

 

Ayrıca bakınız

Tartıştığı komşusuyla 600 kilo kedi ve köpek maması karşılığında uzlaştı

Hayvanlara eziyet ettiği gerekçesiyle hakkında şikayetçi olduğu komşusuyla uzlaşmaya giden avukat Seray Yörük, uzlaşma sonunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir