Cuma , Temmuz 19 2019
Anasayfa / Biliyor muydunuz? / Gay Penguenler Stan Ve Olly’ nin Aşkı

Gay Penguenler Stan Ve Olly’ nin Aşkı

Eşcinsellik ile ilgili atıp tutanlar bilmeliler ki eşcinsellik doğanın da bir parçası. İşte karşımızda duran dünya sevimlisi kral penguenler Stan ve Olly bunun en büyük kanıtı. Yaşı tutanlar bu sevimli ikilinin isimlerini nereden aldıklarını anımsayacaktır; evet, o unutulmaz çizgi romandan yani Lorel ile Hardy’den 🙂 . Şişman ve kurnaz Oliver ile zayıf ve şapşal Stanley 🙂 . Neyse bu bilgiyi de paylaştıktan sonra konumuza dönelim. Berlin Hayvanat Bahçesi’nde yaşayan iki erkek penguen Olly ve Stan eş olarak birbirlerini seçmişler. Bildiğiniz gibi ya da belki de bilmiyorsunuzdur; penguenler tek eşli canlılardır. Bu arada konu dağıldı ama penguenler tek eşli mi sorusunu da cevaplamış olduk tatlı gay penguen çiftimiz sayesinde.

İşte Stan ve Olly

980x (2)
Eşcinsel penguenler Stan ve Olly birer kral penguen

Evet, flört zamanı geldiğince birbirini seçen şanslı penguen çiftimiz şanslılar çünkü rahat aşklarını daha rahat yaşayabilmeleri için başka bir hayvanat bahçesine nakledilmişler.

980x (3)
Gay penguenler ebeveynliği tasın diye bir plastik yumurta verilmiş.

Bu arada artık birlikte yaşlanacak olan Stan ve Olly’ye “ebeveyn” olmanın nasıl bir şey olduğunu hissetmeleri için plastik bir yumurta bile verilmiş. Yine de aşklarını keşke bir hayvanat bahçesi yerine doğada yaşayabilselerdi demeden geçemeyeceğiz.

Yazımızı bitirirken gözleri görmeyen bebek penguen Blindy ile tanışmak isteyenleri de şöyle alabiliriz 🙂 .

Ayrıca bakınız

Balıklara “Dövme” İşkencesi

Bundan bir kaç yıl önce Çin’de ortaya çıkan ve dünyanın her yerindeki hayvan hakları savunucuları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir