Çarşamba , Ağustos 21 2019
Anasayfa / haber / Ekşi’de Rezalet Entry

Ekşi’de Rezalet Entry

Hepimiz fikirlerin özgürce paylaşılmasının hak olduğu konusunda hemfikiriz, tamam hepimiz olmasak bile en azından bir kısmımız buna canı gönülden inanıyoruz. Bu yazı üzerine “bu fikir özgürlüğüdür!” falan diyecekler yazıyı ve sitemizi lütfen hemen terk etsin diyerek konuya giriyoruz. Konumuz ekşisözlük‘teki bir başlık, BİR CANLIYI İŞKENCE YAPARAK ÖLDÜRMEK. Evet, yanlış okumadınız, başlık bu ve entryler de en az başlık kadar kötücül, rahatsız edici.

“İnsanın hayvana işkence yapma hakkı”

Bir canlıyı işkence yaparak öldürmek diye başlık açan güneş girmeyen eve giren adam nickli kullanıcı başlığın altına ilk olarak bunu yazmış, “insanın hayvana işkence yapma hakkı“.

Kurban olarak Hint bülbülü seçilmiş

Toplumsal bakış açısında korkunç gelen diyerek normalleştirmeye çalıştığı hayvana işkence eylemi için bir Hint bülbülünü seçmiş muhteşem ekşi sözlük kullanıcısı.

Bilmeyenler için Hint bülbülü bu minnak kuşlar, kullanıcının “bir canlıyı işkence ile öldürmek sürecinde hissedeceğim duyguları gözlemlemek.” şeklinde açıkladığı amacı(!) için kendine kurban seçtiği bu minik kuşlardan biri.

“Oyuncağım ve deney malzemem hazırdı”

Okumak giderek zorlaşıyor, değil mi? Buradan sonra şahsın yazılarını yorumsuz paylaşacağız, zira bizim için de sakin yorumlar yapmak zorlaşıyor.

Söz konusu başlığa buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

SON OLARAK, BİR HAYVANI İŞKENCE EDEREK ÖLDÜRDÜĞÜNÜ ALENEN İTİRAF EDEN BU ŞASIN BULUNUP GEREKLİ CEZAYA ÇARPTIRILMASINI İSTEDİĞİMİZİ DE EKLEYELİM!

LÜTFEN BU ŞAHSIN GEREKEN CEZAYA ÇARPTIRILMASI İÇİN ORMAN VE SU İŞLERİ, SİBER SUÇLAR VE CİMER’E ŞİKAYET EDELİM!

Ayrıca bakınız

Balina Eğitmenlerinden Korkunç İtiraflar

Yıllarca balinalarla akvaryum şovları yapan iki eğitmen korkunç itiraflarda bulundu. Vicdan azabı içinde yaşadıklarını belirten …

4 Yorumlar

  1. Bu gerçekten insanlık dışı ya yarısında ağladım minicik bir canlı ya minicik nasıl kiyiyorlar hayvanlara 😭😭

  2. Böyle insanlar olması gerçekten çok üzücü

  3. bu nasıl bir sey ya… bu nasıl insan… insan demeye dilim bile varmıyor… Allah seni bildiği yapsın vicdansız.. Öteki tarafta sana da beterlerini yapsınlar!! ne istedin minicik hayvandan….. birde utanmadan anlatmıs burda!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir