Cumartesi , Mart 23 2019
Anasayfa / Düşünen / Dolaba Yavrulayan Anne Kedi 1 Ay Sonra Fark Edildi

Dolaba Yavrulayan Anne Kedi 1 Ay Sonra Fark Edildi

Yalova’nın Bahçelievler Mahallesi’ndeki bulunan bir apartmanın giriş katında yaşayan 53 yalındaki İbrahim Güner bir süredir kedi sesi duyduklarını ancak seslerin nereden geldiğini bir türkü bulamadıklarını belirtti. Kış aylarını Rize’de geçiren Güner yaz aylarında kaldıkları Yalova’daki apartman dairesinde gece yatarken oğlunun “baba kedi sesleri geliyor” dediğini ancak tüm aramalarına karşın sesin nereden geldiğini bulamadıklarını belirtti.

Camdan giren kediyi görünce dolabın içindeki yavruları fark etmiş

İbrahim Güner evin camını hep açık tuttuğunu belirterek, “bir gün camdan bir kedinin girip gardroba girdiğini görünce yavruları fark ettim” derken kedileri rahatsız etmemek için dokunmadığının da altını çizmiş.

Anne kedinin dışarıya çıktığını ancak yavrularını emzirmek için geri geldiğini kaydeden Güner kış aylarında Rize’ye döndüğü için yavruları sahiplendirmek istediğini de eklemiş.

Ukalahayvan olarak yavruları ve anneyi rahatsız etmeyip huzurlu şekilde büyümelerini sağlayan bu güzel aileye teşekkür ederken yavruların da en kısa sürede harika birer yuvaya kavuşmalarını diliyoruz.

Ayrıca bakınız

“Önce İnsan” Diyenlere…

Hani bazılarının ağızlarında pelesenktir; önce insan, insana yardım etmek varken, onca aç insan varken.. Ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir