Salı , Eylül 17 2019
Anasayfa / Düşünen / Cemil İpekçi Çalınan Kedisine Tarkan’ın Yeğeni Sayesinde Kavuştu

Cemil İpekçi Çalınan Kedisine Tarkan’ın Yeğeni Sayesinde Kavuştu

Ünlü modacı Cemil İpekçi 5 ay önce Bodrum’da kaybolan ‘Maço’ isimli kedisine kavuştu. Hayvan hırsızları tarafından internet üzerinden satışa çıkaran hırsızlarının, kediyi Tarkan Tevetoğlu‘nun yeğeni Murat Tevetoğlu’na bin 300 TL karşılığında satmalarıyla ortaya çıktı.

Cemil İpekçi’nin evladı gibi sevdiği “Maço” isimli kedisi 5 ay önce Bodrum’un Kumbahçe Mahallesi’nde kaybolmuştu. Kedisinin çalınmış olabileceğini düşünen İpekçi Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığına başvurarak şikayet de bulunmuştu. Büyük üzüntü yaşayan ünlü modacı sosyal medya hesaplarından kedisinin kaybolduğunu veya çalındığını söyleyerek kediyi bulanların kendisine ulaştırmasını istemişti.

murat-tevetoglu-cemilipekci

Hırsızları tarafından internet üzerinden satışa çıkarılan kediyi Tarkan Tevetoğlu’nun yeğeni Murat Tevetoğlu‘na bin 300 TL karşılığında kedi hırsızlarından aldığı Maço, evindeki kediler ile uzun süre anlaşamayınca, sahiplendirmek zorunda kaldı. Tevetoğlu sosyal medya hesabından sahiplendirmek için ilan açtığında ise kediyi tanıyan Cemil İpekçi’nin menajeri hemen haber verdi ve Murat Tevetoğ’luna ulaştılar.

Satın aldığı ve sonrasında kedileriyle anlaşamadığı için sahiplendirmek istediği kedinin Cemil İpekçi‘den çalınan Maço olduğunu öğrenen Tevetoğlu, neye uğradığını şaşırdı… Sonrasında ise İpekçi ile bir araya gelen Tevetoğlu, 1350 TL’ye satın aldığı kediyi asıl sahibine teslim ederken, İpekçi’nin mutluluğunu sosyal medya hesabından şu sözlerle paylaştı.

Dünyada şükürler olsun insan gibi insanlar daha varmış. 5 ay evvel Bodrumda çalınan kedime nihayet Evimizin Kedileri firma sahibi Murat Tevetoğlu bey tarafından kavuştum, kediyi çalan kadını savcılığa vermiştik şimdi birde kesin çaldığının kayıtlarıda mevcut. Evimizin Kedileri firma sahibi Murat Tevetoğlu bey’den allah razı olsun. Adam gibi adamlar henüz bitmemiş. Ama bu dava şuanda daha ispatlı hale geldi kedi hırsızı o kadın şimdi otursun düşünsün. Bodrumda yaşayanlar dikkat edin çünkü bu kadın ve bunun gibiler cins kedileri köpekleri çiftleştirmek için çalıp sonra satıyorlar tüm bodrumdaki hayvan severlerin dikkatine… herkese sevgiler….

17426179_10154946470546328_6509121428475703436_n

Cemil İpekçi’ye kedisini teslim eden Murat Tevetoğlu ise Maço’nun bulunma ve teslim edilme haberini sosyal medya hesabından paylaştı…

Cemil İPEKÇİ beyefendinin biricik evladı “Maço” bulunmuştur , 5-6 ay önce cemil bey’in bodrumdaki evinden çalınan maço hayvan hırsızlarının eline geçtikten belli bir süre ilan koyularak satışa çıktı , bizde “Evimizin Kedileri” ailesi olarak habersiz bir şekilde talip olduk , “Maço” yu hırsızların elinden bir ücret ödeyerek aldık, sonra erkek kedilerimle anlaşamadığı için sahiplendirmeye karar verip varolan resimleriyle yeni bir ilan paylaştık bu durumu farkeden Cemil Bey’in menajeri Pelin hanım benimle irtibata geçerek yaşanan üzücü olayı tarafımıza anlattı, bizde gerekli delilleri toplayarak gerek savcıya gerek avukatımıza başvurduk ve Cemil Bey’in biricik evladı “Maço”yu bugün bizzat kendimiz Cemil Bey’e teslim ettik, rabbim bir daha yaşatmasın böyle bir üzücü olayı, misafir perverliğinden ve hoş sohbetinden dolayı Cemil Bey’e tekrar teşekkür eder evladıyla mutlu sağlıklı günler geçirmesini dileriz…

İşte hayvan hırsızlarının Murat Tevetoğlu ile satın alma pazarlığının detayları…

cemil-ipekcinin-calinan-kedisi-1

cemil-ipekcinin-calinan-kedisi-2

cemil-ipekcinin-calinan-kedisi-7

cemil-ipekcinin-calinan-kedisi-5

cemil-ipekcinin-calinan-kedisi-4

cemil-ipekcinin-calinan-kedisi-12

HABERİMİZİ SATIN ALMAYIN SAHİPLENİN DİYEREK BİTİRİYORUZ!

Ayrıca bakınız

Bodrum’da Evcil Hayvan Kabul Eden Oteller

Hayatını hayvanlarla paylaşan bizler için en büyük sorunlardan biri tatile ya da seyahate çıkmak. Hatta …

Bir yorum.

  1. 1,5 – 2 saattir makalelerinizi okuyorum hem de bayıla bayıla ama şu adam bir pet shopçu. bunun reklamını yapmaya ne gerek var. o satış yaptığı siteyi sansürleyip paylaşabilirdiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir