Çarşamba , Ağustos 21 2019
Anasayfa / haber / Bodrum’da Korkunç İddia: 16 Yaşındaki Çocuk Köpeğe Tecavüz Ederken Yakalandı

Bodrum’da Korkunç İddia: 16 Yaşındaki Çocuk Köpeğe Tecavüz Ederken Yakalandı

Bugün sabah saatlerinde Bodrum’da yerel habercilik yapan Bodrum Times isimli Facebook sayfasında yayınlanan bir video Bodrum’da infiale neden oldu. 16 yaşındaki bir çocuğun köpeğe tecavüz ederken yakalandığı iddia edilen videodaki kalabalığın çok sinirli olduğu gözlerden kaçmadı.

“Bodrum’da 16 yaşındaki genç köpeğe tecavüz ederken yakalandı”

Bodrum Times sayfasında yayınlanan videonun açıklamasında şu ifadelere yer verildi; “Bodrum’da 16 yaşındaki bir genç köpeğe tecavüz ederken yakalandı. Alınan bilgiye göre dün öğle saatlerinde bir vatandaşın 16 yaşlarında bir çocuğu ara sokakta köpeğe tecavüz ederken gördüğünü belirtti. Yaklaşık yarım saat köpeğin bağırma seslerini duyan ve olaya şahit olan vatandaş şunları söyledi. “Ben evde pencere açık oturuyordum yarım saattir köpeğin biri neden havlıyor diye merak ettim Köpek acı çeker gibi havladığını anlayınca yanına gideyim dedim. Bir de ne göreyim komşumuzun köpeğine bu çocuk tecavüz ediyor. Hemen ittirdim şahsı uzaklaştırdım köpeği oradan komşunun bahçesine bağladım ve bu arada çocuğa kızdım. Mahalleden de duyan geldi. Kimileri durumu öğrenince şahsı hırpalamaya başladı. Ben de o an polis ekiplerini aradım ve durumu bildirdim. Bir çocuk bunu nasıl yapabilir aklım ermedi. Öğrendim ki çocuk bir restoranda çalışıyormuş” dedi. Öte yandan polisi arayan mahalle sakinleri ise polis gelene kadar şahsın yanından ayrılmayarak tecavüz eden kişiyi polise teslim etmek üzere bir süre orada nöbet tuttukları ve şahsa neden böyle bir şey yaptığının sorgulandığı ve hırpalanmadan dolayı bazı yerlerinin yaralanıp kanadığı görüldü. Olay yerine polisler gelmeden önce de karmaşadan istifade eden şahıs hızla olay yerinden kaçarak izini kaybettirdi.”

Videoda köpeğe tecavüz ederken yakalandığı iddia edilen 16 yaşındaki çocuğun yerde oturduğu ve biraz hırpalandığı görülüyor. Olay yerine polisin çağrıldığı ancak köpeğe tecavüz ettiği iddia edilen gencin karmaşadan yararlanarak polis gelmeden olay yerinden kaçtığı da iddialar arasında. İddialar ile ilgili emniyet birimlerinden ve Bodrum Hayvan Hakları Derneği‘nden henüz herhangi bir açıklama gelmediğini de ekleyelim.

Bodrum Times’ın yayınladığı video

Bodrum'da köpeğe tecavüz

Bodrum'da 16 yaşındaki bir gencin köpeğe tecavüz ederken yakalandığı iddiası ortalığı ayağa kaldırdıAlınan bilgiye göre dün öğle saatlerinde Eskiçeşme mahallesi Değirmenler sokakta bir vatandaşın 16 yaşlarında bir çocuğu bahçede köpeğe tecavüz ederken gördüğünü iddia etti. Yaklaşık yarım saat köpeğin bağırma seslerini duyan ve olaya şahit olan vatandaş şunları söyledi. "Ben evde pencere açık oturuyordum yarım saattir köpeğin biri neden havlıyor diye merak ettim Köpek acı çeker gibi havladığını anlayınca yanına gideyim dedim. Bir de ne göreyim komşumuzun köpeğine bu çocuk tecavüz ediyor. Hemen ittirdim şahsı uzaklaştırdım köpeği oradan komşunun bahçesine bağladım ve bu arada çocuğa kızdım. Mahalleden de duyan geldi. Kimileri durumu öğrenince şahsı hırpalamaya başladı. Ben de o an polis ekiplerini aradım ve durumu bildirdim. Bir çocuk bunu nasıl yapabilir aklım ermedi. Öğrendim ki çocuk bir restoranda çalışıyormuş" dedi. Öte yandan polisi arayan mahalle sakinleri ise polis gelene kadar şahsın yanından ayrılmayarak tecavüz eden kişiyi polise teslim etmek üzere bir süre orada nöbet tuttukları ve şahsa neden böyle bir şey yaptığının sorgulandığı ve hırpalanmadan dolayı bazı yerlerinin yaralanıp kanadığı görüldü. Olay yerine polisler gelmeden önce de kargaşadan istifade eden şahıs hızla oradan kaçarak izini kaybettirdi.

Bodrum Times paylaştı: 8 Mart 2018 Perşembe

 

Ayrıca bakınız

Balina Eğitmenlerinden Korkunç İtiraflar

Yıllarca balinalarla akvaryum şovları yapan iki eğitmen korkunç itiraflarda bulundu. Vicdan azabı içinde yaşadıklarını belirten …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir