Pazar , Eylül 23 2018
Anasayfa / haber / Bodrum Kipa’dan Kediye Korkunç Muamele

Bodrum Kipa’dan Kediye Korkunç Muamele

Bugün Bodrum Hayvan Hakları Derneği başkanı Füsun Uslu’nun Bodrum Hayvan Hakları Derneği grubunda yaptığı paylaşım ile Bodrum Ortakent Kipa şubesinin bir kediyi “sucuk çaldığı” iddiası ile kafese kapattığını öğrenen hayvan severler şok geçirdi.

Füsun Uslu olayı şu ifadeler ile kamuoyuna duyurdu; “Bodrum Ortakent Kipa sucuk çaldı gerekçesi ile kediyi hapis etmiş. Duyarlı bir vatandaş derneğimize bildirdi ve o bölgeye yakın olan bir üyemiz sağolsun kediyi kurtardı. Koskoca süpermarketin kedi cezalandırma yöntemi bu, ne diyelim.”

Olayın videoları Kipa’nın vicdansızlığını gözler önüne seriyor!

Duyarlı bir vatandaşın görerek videolarını çektiği “sucuk çaldığı” gerekçesi ile kafese hapsedilen kedinin görüntüleri bu olayı yaptığı iddia edilen Ortakent Kipa‘nın vicdansızlığını tüm çıplaklığı ile ortaya koyuyor!

Füsun Uslu paylaştı: 11 Nisan 2018 Çarşamba

Kafese hapsedilen kedinin acılı bağırışları yürek yaktı!

Füsun Uslu paylaştı: 11 Nisan 2018 Çarşamba

Videoda küçücük kafese aç, susuz hapsedilmiş olan kedinin acılı bağırışları açıkça duyuluyor! Bu korkunç olaya imza attığı iddia edilen Ortakent Kipa konu ile ilgili bir açıklama yapmış değil.

Şans eseri bir duyarlı vatandaşın görmesi neticesinde kurtarılan kediye acaba vatandaş görmeseydi ne olacağını düşünmeden de edemiyor ve hem duyarlı vatandaşa hem de Bodrum Hayvan Hakları Derneği’ne bu canın kurtarılmasını sağladıkları için teşekkür ediyoruz.

Ayrıca bakınız

Kedinize Laf Edenlere Verebileceğiniz Alternatif Cevaplar

Merhaba kedi seven güzel insanlar! Hepimizin maruz kaldığı, bazı sinir bozucu sorular var. Bunlara mantıklı …

2 Yorumlar

  1. Bundan sonra kipa dan alis veris bitmiştir benim için.

  2. Allah belanızı versin sizi de öyle bir kafese tikmak var ah nasıl ortalığı dsgitmamis da sümsük sümsük gelip size söylemiş o goren. Kredilerin kapalı kapı fobileri var zaten kapalı yerlere alerjileri var psikolojk olarak panik oluyorlar Allah colugunuzdan çocuğunuzdan çıkarsin inşallah. Hani ya bunlara ceza yok mu niye polise işkence sebebiyle şikayet etmediniz! Şerefsizler sucuk yemeyecek de ne yiyecek aklı mi var çalmaya yetecek kadar onun bokunu yeyin BİRDAHA KİPADAN ASLA AMA ASLA ALIŞ VERİŞ YAPMİYCAM SİZDE YAPMAYIN ONCE İNSAN OLSUNLAR !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir