Cumartesi , Haziran 23 2018
Anasayfa / haber / Bodrum Kipa’dan Kediye Korkunç Muamele

Bodrum Kipa’dan Kediye Korkunç Muamele

Bugün Bodrum Hayvan Hakları Derneği başkanı Füsun Uslu’nun Bodrum Hayvan Hakları Derneği grubunda yaptığı paylaşım ile Bodrum Ortakent Kipa şubesinin bir kediyi “sucuk çaldığı” iddiası ile kafese kapattığını öğrenen hayvan severler şok geçirdi.

Füsun Uslu olayı şu ifadeler ile kamuoyuna duyurdu; “Bodrum Ortakent Kipa sucuk çaldı gerekçesi ile kediyi hapis etmiş. Duyarlı bir vatandaş derneğimize bildirdi ve o bölgeye yakın olan bir üyemiz sağolsun kediyi kurtardı. Koskoca süpermarketin kedi cezalandırma yöntemi bu, ne diyelim.”

Olayın videoları Kipa’nın vicdansızlığını gözler önüne seriyor!

Duyarlı bir vatandaşın görerek videolarını çektiği “sucuk çaldığı” gerekçesi ile kafese hapsedilen kedinin görüntüleri bu olayı yaptığı iddia edilen Ortakent Kipa‘nın vicdansızlığını tüm çıplaklığı ile ortaya koyuyor!

Füsun Uslu paylaştı: 11 Nisan 2018 Çarşamba

Kafese hapsedilen kedinin acılı bağırışları yürek yaktı!

Füsun Uslu paylaştı: 11 Nisan 2018 Çarşamba

Videoda küçücük kafese aç, susuz hapsedilmiş olan kedinin acılı bağırışları açıkça duyuluyor! Bu korkunç olaya imza attığı iddia edilen Ortakent Kipa konu ile ilgili bir açıklama yapmış değil.

Şans eseri bir duyarlı vatandaşın görmesi neticesinde kurtarılan kediye acaba vatandaş görmeseydi ne olacağını düşünmeden de edemiyor ve hem duyarlı vatandaşa hem de Bodrum Hayvan Hakları Derneği’ne bu canın kurtarılmasını sağladıkları için teşekkür ediyoruz.

Ayrıca bakınız

Kocaeli’de Tüfekle Köpeği Öldürdüğü İddia Edilen Müezzin Serbest Bırakıldı

Dün Kocaeli’nin Körfez Tütünçiftlik sahilinde öğleden sonra saatlerinde boğazından vurulmuş, kanlar içinde bir köpek gören …

Bir yorum.

  1. Bundan sonra kipa dan alis veris bitmiştir benim için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir