Salı , Eylül 17 2019
Anasayfa / haber / Bodrum Kipa’dan Kediye Korkunç Muamele

Bodrum Kipa’dan Kediye Korkunç Muamele

Bugün Bodrum Hayvan Hakları Derneği başkanı Füsun Uslu’nun Bodrum Hayvan Hakları Derneği grubunda yaptığı paylaşım ile Bodrum Ortakent Kipa şubesinin bir kediyi “sucuk çaldığı” iddiası ile kafese kapattığını öğrenen hayvan severler şok geçirdi.

Füsun Uslu olayı şu ifadeler ile kamuoyuna duyurdu; “Bodrum Ortakent Kipa sucuk çaldı gerekçesi ile kediyi hapis etmiş. Duyarlı bir vatandaş derneğimize bildirdi ve o bölgeye yakın olan bir üyemiz sağolsun kediyi kurtardı. Koskoca süpermarketin kedi cezalandırma yöntemi bu, ne diyelim.”

Olayın videoları Kipa’nın vicdansızlığını gözler önüne seriyor!

Duyarlı bir vatandaşın görerek videolarını çektiği “sucuk çaldığı” gerekçesi ile kafese hapsedilen kedinin görüntüleri bu olayı yaptığı iddia edilen Ortakent Kipa‘nın vicdansızlığını tüm çıplaklığı ile ortaya koyuyor!

Füsun Uslu paylaştı: 11 Nisan 2018 Çarşamba

Kafese hapsedilen kedinin acılı bağırışları yürek yaktı!

Füsun Uslu paylaştı: 11 Nisan 2018 Çarşamba

Videoda küçücük kafese aç, susuz hapsedilmiş olan kedinin acılı bağırışları açıkça duyuluyor! Bu korkunç olaya imza attığı iddia edilen Ortakent Kipa konu ile ilgili bir açıklama yapmış değil.

Şans eseri bir duyarlı vatandaşın görmesi neticesinde kurtarılan kediye acaba vatandaş görmeseydi ne olacağını düşünmeden de edemiyor ve hem duyarlı vatandaşa hem de Bodrum Hayvan Hakları Derneği’ne bu canın kurtarılmasını sağladıkları için teşekkür ediyoruz.

Ayrıca bakınız

Minik Pisinin Hikayesi

Mucize bebek Minik. Bakmayın onun 1.5 aylık kedi gibi göründüğüne o aslında 3 aylık bir …

4 Yorumlar

 1. Bundan sonra kipa dan alis veris bitmiştir benim için.

 2. Allah belanızı versin sizi de öyle bir kafese tikmak var ah nasıl ortalığı dsgitmamis da sümsük sümsük gelip size söylemiş o goren. Kredilerin kapalı kapı fobileri var zaten kapalı yerlere alerjileri var psikolojk olarak panik oluyorlar Allah colugunuzdan çocuğunuzdan çıkarsin inşallah. Hani ya bunlara ceza yok mu niye polise işkence sebebiyle şikayet etmediniz! Şerefsizler sucuk yemeyecek de ne yiyecek aklı mi var çalmaya yetecek kadar onun bokunu yeyin BİRDAHA KİPADAN ASLA AMA ASLA ALIŞ VERİŞ YAPMİYCAM SİZDE YAPMAYIN ONCE İNSAN OLSUNLAR !

 3. insan oğlu işine gelince bu bir hayvan diyor, elinden gelen tüm işkenceyi yapıyor, işine gelmeyincede akıllı bir insan muamelesi yapıyor..Kedi sucuk çalmak ne bilir, allahın kipada bunu yapan özürlü çalışanı, bari kediler giremz diye kapıya yazsaydınızda hayvan asıl oraya girilmeyeceğini bilseydi..Ya bu nasıl bir mantıktır..kediyi cezalandırmak..bu ev kedisimi, sokakata ne bulursa yemeğe çalışarak yaşıyor..
  O an neyi gördüyse, ne kadar açsa alıp yer, kuş bulsa valanır.Ey zavallı bilinsiz insan topluluğu sen bir oruç tut bakalım, iftarda gözün dönmüş gibi yemeğe saldırıyorsun, bu hayvan belki günlerdir açtı, bir empati kurmayı denemek yerine ölsün diye hapsetmek, nerde sizin müslümanlığınız, allah sessiz kullarıma sahip olun demiş..zavallı merhametten vicdaniyetten nasip almamış insan topluluğu..KİPAYI kınıyorum.Suçluyu bulup cezalandırmadığı içinde..Onca kamera var..biri dahimi çekmedi..yapanı!!!!!

 4. Kedinin kaIpsiz oIamayacak kadar derin bir ruhu vardır. Ernest MenauIt.
  Malesef o derin ruh insanların %90’ında yok

  Bir miIIetin büyükIüğü ve ahIaki geIişimi, hayvanIara oIan davranış biçimi iIe değerIendirirIir. Mahatma Gandhi.
  Siz “acı çeken onca insan varken hayvanlarla ilgilenmek?!” diye geveleyin. Canlıların içinde bulunan “can” a göre değil de, dış görünüşüne, ya da konuşup konuşamadığına, ya da hakkını savunup savunamadığına bakarak onlara yardım edin. Ben de sizi yardıma muhtaçken görürsem, içinizde kalp var mı diye bakıp ona göre yardım edeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir