Çarşamba , Ağustos 21 2019
Anasayfa / Havlayan / Bodrum’da Evcil Hayvan Kabul Eden Oteller

Bodrum’da Evcil Hayvan Kabul Eden Oteller

Hayatını hayvanlarla paylaşan bizler için en büyük sorunlardan biri tatile ya da seyahate çıkmak. Hatta sırf bu sebeple yıllardır tatile çıkmayan öyle çok insan var ki. Son yıllarda Türkiye’nin başta Bodrum olmak üzere popüler tatil merkezlerinde evcil hayvan dostu oteller çoğalmaya başladı ve bu da tüylü kankalarımızdan ayrılmadan tatil yapmak isteyen bizler için harika bir durum. Bodrum’daki bazı oteller hem kedi hem de köpek kabul ederken bazılarıysa yalnızca köpekleri kabul ediyor. İşte Bodrum’daki evcil hayvan dostu oteller.

Bodrum Gulet Otel

Bodrum merkezindeki 3 yıldızlı Gulet Otel Bodrum’un evcil hayvan dostu otellerinden biri. Otel hem kedi hem de köpek dostlarımızla birlikte konaklama olanağı sunuyor. Gulet Otel’e her boyda kedi ve köpek kabul ediliyor, evcil hayvanlar için ekstra ücret talep edilmiyor. Otele giderken yanınızda 1 evcil hayvan götürebiliyorsunuz, odalarda yalnız kalmasına izin veriliyor, ancak restorana giremiyorlar.

Doria Hotel

Bodrum’un en güzel yerlerinden biri olan Bitez’deki Doria Hotel 3 yıldızlı ve köpek dostlarımızla birlikte konaklama olanağı sunuyor, yani bu otelde yalnızca köpeğinizle konaklayabilirsiniz. Kışında açık olan Doria Hotel temiz ortamı ve harika manzarası ile de kuçunuzla keyifli bir tatil yapmak için ideal.

Ramada Resort Bodrum

Yine Bitez’deki Ramada Resort Bodrum da yalnızca köpekleri kabul ediyor. Köpeğim ile lüks bir tatil yapayım, neşeme bakayım diyorsanız Ramada Resort’u tercih edebilirsiniz. Havuzu, manzarası, restoranı kısacası bir konaklama mekanından beklediğiniz her şeyi bulunan Ramada Resort kuçulu tatil için biçilmiş kaftan.

Hotel Centro Bodrum

Bodrum’un en civcivli yerlerinden biri olan merkezdeki Marina’ya yakın konumda bulunan Hotel Centro hem kedi hem de köpek kabul ediyor. Çok hoş bir ortamı olan otelde ister kedi ster köpeğinizle dört dörtlük bir Bodrum tatili yaşayabilirsiniz.

Almina Apart

Apart oteller tabi ki birçoğumuzun ilk tercihlerinden biri, çünkü ev konforu sunuyorlar. Bodrum merkezindeki Eskiçeşme Mahallesi’ndeki Almina Apart kedi ve köpek kabul ediyor. Apart olması sebebiyle Bodrum evcil hayvan kabul eden oteller listesinin önemli parçalarından biri. Odalarda mutfak gibi olanaklar da var, yani tüylü kankanızla evinizdeki rahatlıkta bir Bodrum tatili yapmak için Almina Apart en iyi alternatif. Otelin evcil hayvanlar için ekstra ücret talep etmediğini de ekleyelim.

Sunny Garden Nilüfer Hotel

Bodrum Akyarlar’daki Sunny Garden Nilüfer Hotel 2 evcil hayvan kabul ediyor, listemizdeki tüm oteller bir kedi ya da köpek kabul ederken 2 evcil dostla konaklayabileceğimiz tek yer olarak burası ön plana çıkıyor. Sunny Garden Nilüfer Hotel’e evcil dostunuzla giderken dostunuzun aşı karnesini de yanınızda götürmeniz gerekiyor. Kedi ve köpeklerin odalarda yalnız kalabildiği hatta restorana da gelebildiği bu otel Bodrum’un en hayvan dostu oteli olarak anılmayı hak ediyor sanıyoruz.

Bunlar Bodrum’da evcil hayvan kabul eden oteller denilince ilk akla gelenler. İster Bodrum’da köpek kabul eden otel, ister Bodrum’da kedi kabul eden otel arıyor olun yazımızdakinden çok daha fazla işletmeye bodrumfinder.com‘dan ulaşabileceğinizi de ekleyelim.

Ayrıca bakınız

Sahibinin Öldüğünden Habersiz Köpek Yatağının Başında Geri Dönmesini Bekledi

ABD’de, sahibinin yaşamını yitirdiğinden habersiz bir şekilde, onu hasta yatağının yanında bekleyen köpek sosyal medyanın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir