Cumartesi , Ağustos 24 2019
Anasayfa / Düşünen / Bir Vücudu Yöneten İki Kadın: Abigail Ve Brittany Hensel

Bir Vücudu Yöneten İki Kadın: Abigail Ve Brittany Hensel

Dünyanın en özel insanlarından ikisinden bahsedeceğiz bu yazımızda; Abigail ve Brittany Hensel, bir vücutta yaşayan iki farklı insan ve aynı vücudu büyük bir uyum içinde kullanmayı başarıyorlar .

Yapışık ikizler Abigail ve Brittany Hansel 1990 yılında Amerika’da dünyaya geldiler.

Abigail ve Brittany Hensel 7 Mart 1990 tarihinde Amerika’da dünyaya geldiler. Dünyaya geldiklerinde 2 bacakları, 2 kafaları ve 3 kolları varmış. Daha sonra doktorlar 3. kolu cerrahi operasyon ile almışlar.

Birlikte yaşamayı öğrendiler

Abigail ve Brittany Hansel

Abigail ve Brittany Hensel’i bu denli ilginç kılan aslında iki kız kardeşin bir arada yaşamayı öğrenmiş olması. Daha da önemlisi birinin vücudun sağ tarafını diğerininse sol tarafını yönetiyor olması ve büyük bir uyum içinde birlikte vücutlarının iki tarafını yöneterek her şeyi yapabilmeleri.

Araba kullanmayı öğrendiler!

Araba kullanmak birçok insan için zorken onlar bir vücudu kontrol eden 2 kişi olarak öylesine uyum içindeler ki araba kullanmayı bile hem de pek zorlanmadan öğrendiler.

2 kalpleri var

Abigail ve Brittany doğduklarında doktorlar ayrılma operasyonunun çok tehlikeli olduğunu söylediği için aile bunu denemekten vazgeçmiş. İyi de yapmışlar doğrusu, çünkü yapışık ikizler bir vücuttaki iki kalpleri ile her genç kadın gibi bir hayat sürüyorlar.

Bu sene 26 yaşına basacaklar

Yapışık ikiz Abigail ve Brittany bu sene tam 26. yaşlarını kutlayacaklar. Aynı vücudu 2 ayrı kişi olarak büyük bir başarı ile yönetmeyi başaran ikizlere hayran olduğumuzu söylüyor ve nice yaşlara diye de ekliyoruz.

Ayrıca bakınız

Partilerin Seçim Bildirgesinde Yer Alan “Hayvan Hakları” Vaatleri Neler?

24 Haziran 2018’de gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’ne sayılı günler kaldı. Seçime …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir