Çarşamba , Ağustos 21 2019
Anasayfa / Miyavlayan / Bir Kedi Delisi Olduğunuzu Kanıtlayan 7 Şey

Bir Kedi Delisi Olduğunuzu Kanıtlayan 7 Şey

Elbette ki tüm hayvanlar sevilmeye değerdir ve tabi ki tüm hayvanları çok seviyoruz. Ancak söz konusu kediler olduğunda çoğumuz sevginin bir hatta bir kaç adım ötesine geçip bu muhteşem hayvanlara kelimenin tam manası ile mecnun oluyoruz. Hayatını kediler ile paylaşan herkes için hayatlarının odak noktası oluveriyor tüylü kankaları. Evet, kediler bizleri kendilerine deli etmeyi üstelik hiç uğraşmadan, yalnızca oldukları gibi olarak başarıyorlar. Peki, acaba siz de bir kedi delisi misiniz? İşte bir kedi delisi olduğunuzu kanıtlayan 7 şey.

1- Asla kedisiz uyumuyorsanız…

kediyle-uyuyan-kadın

Bir kedi delisi için kedisiz uyumak düşünülemez! Eğer siz de yanınızda tüylü kankanız olmadan, dünyanın en güzel ninnisi kedi mırlamasını dinlemeden uyuyamıyorsanız bir kedi delisisiniz! Bu arada eğer tüylü kankanızla birlikte uyumuyorsanız neler kaçırdığınızı öğrenmek için yatağınızı kedinizle paylaşmanız için 5 harika neden yazımıza göz atabilirsiniz 🙂 .

2- Tuvalete bile kedinizle birlikte gidiyorsanız…

tuvalette-kediyle-oturan-adam

Kedi delisi olmanın en önemli belirtilerinden biri de evin her yerinde tüylü kankanız ile birlikte takılmanızdır ve buna tabi ki tuvalet de dahildir 🙂 . Eğer tuvalete bile kedinizle birlikte gidiyorsanız kesinlikle bir kedi delisisiniz! Bu arada elbette tüylü kankanızın sizinle birlikte tuvalete gelmesi onun da sizi çok sevdiğini gösteren önemli bir işarettir. Kedinizin sizi gerçekten sevdiğinin 5 işareti yazımıza göz atarak sevginin diğer işaretleri nelermiş öğrenebilirsiniz.

3- Tatile çıkmayı unuttuysanız…

camdan-bakan-kedi

Kedinizden ayrılmayı düşünemediğiniz, tüylü kankanızı kimselere güvenip emanet edemediğiniz için tatile çıkmayı unuttunuz mu yoksa? Yanıtınız evetse siz kesinlikle bir kedi delisisiniz 🙂 .

4- Kedinize kendi ellerinizle ev yapımı yiyecekler hazırlıyorsanız…

kurabiyeler-ve-kedi

Tüylü kankam sürekli aynı şeyleri yemekten sıkılıyordur deyip kediniz için sağlıklı ve lezzetli tarifler bulup bunları evde büyük bir özenle hazırlıyorsanız işte sizin bir kedi delisi olduğunuzu gösteren bir kanıt daha 🙂 .

5- Sürekli kedinizle selfie çekiyorsanız…

kedi-selfiesi

Facebook, instagram hesaplarınız sevgili kediniz ile birlikte çektiğiniz saysız selfie ile mi dolu? Evet, kendinizi tüylü kankanız ile selfie çekmekten alı koyamıyorsanız bu da bir kedi delisi olduğunuzu gösterir.

6- Bütün giysileriniz kedi tüyü içindeyse ve bunu hiç dert etmiyorsanız…

kedi-tüyü

Evinizin her yeri ve tabi ki başta siyah kıyafetleriniz kedi tüyü içindeyse ve bu sizi hiç rahatsız etmiyorsa sevinebilirsiniz, siz bir kedi delisisiniz 🙂 .

7- İhtiyacı olan bir kediye asla arkanızı dönüp gidemiyorsanız…

yalnız-kedi

Ve işte bir kedi delisi ve gerçek bir kedi sever olduğunuzun en önemli kanıtı; eğer yardıma ihtiyacı olan, zor durumda bir kedi gördüğünüzde ne olursa olsun, cebinizde paranız olmamasını, evinizde bir kediye daha bakacak yer olmamasını hiç umursamıyor ve o kediye yardım eli uzatıyorsanız siz hem bir kedi delisisiniz hem de iyi bir insansınız…

Yazımızı bitirirken yalnızca hayatını kedilerle paylaşanların bildiği 6 şey ‘ e de göz atın demeden edemedik 🙂 .

Ayrıca bakınız

“Önce İnsan” Diyenlere…

Hani bazılarının ağızlarında pelesenktir; önce insan, insana yardım etmek varken, onca aç insan varken.. Ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir