Cumartesi , Ocak 20 2018

Antalya’da Yine Kedi Cinayeti İşlendi

2 hafta önce kafası ve bacakları kesilen yavru kedinin hemen 20 metre ilerisinde yavru kedi karnı deşilmiş halde bulundu.

Antalya’da yavru kedi, karın bölgesi deşilmiş halde bulundu. Çöp konteyneri yakınına bırakılan kedinin, yaklaşık 2 hafta önce kafası kesilen başka bir yavru kedinin 20 metre ilerisinde bulunması ise dikkat çekti.

Son günlerde kedi ölümlerinin sık yaşanmaya başladığı Antalya’da, bir yavru kedi daha vahşice öldürülmüş olarak bulundu.DAHA ÖNCE DE YAVRU KEDİ KAFASI VE BACAKLARI KESİLEREK VAHŞİCE ÖLDÜRÜLMÜŞTÜ

12 Eylül günü Muratpaşa ilçesi Haşimişcan Mahallesi 1295 Sokak’ta yavru kedinin kafası ile bacaklarının kesildiği bölgenin hemen 20 metre ilerisinde ölü bir kedi yavrusu daha bulundu.

YAVRU KEDİNİN KARNI DEŞİLMİŞ

Daha önce mahallelilerin satanistlerden şüphelenmesine yol açan kedi ölümünün ardından karnı delinmiş şekilde bulunan yavru kediyi, Haşimişçan Mahalle Muhtarı cep telefonuyla görüntüledi. Henüz 2-3 aylık olduğu tahmin edilen yavru kedinin karnında büyük bir deliğin olduğu gözlendi.

Yavru kedinin neden ve ne zaman öldüğü henüz belirlenemezken, polis olayın yaşandığı sokağa gelerek araştırma başlattı.

 Kaynak: habertürk.com

Ayrıca bakınız

Sokak Hayvanlarına İşkenceye 4,5 Yıl Hapis Cezası

Adalet Bakanlığı’nca, son dönemde hayvanlara yapılan işkenceyi önlemek amacıyla hazırlanan kanun tasarısı taslağının torba taslağa …

Bir yorum.

  1. Bunun tek çözümü insnaoğlunun yokolması

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir