Salı , Eylül 17 2019
Anasayfa / haber / Annesi Öğretmen A.D Tarafından Öldürülen Paşa Bebek Çok Hasta
Küçük Paşa annesinin ardından böyle bakmıştı...

Annesi Öğretmen A.D Tarafından Öldürülen Paşa Bebek Çok Hasta

Geçtiğimiz günlerde Mersin’de A.D isimli öğretmenin arabanın arkasına bağlayıp sürükleyerek öldürdüğü köpek tüm Türkiye’nin gündemine oturmuştu. Dişi ve isminin Leydi olduğu öğrenilen köpeğin bir de küçük yavrusunun olması herkesi derinden etkilemişti. Ne yazık ki bebek köpeğin çok hasta olduğu ortaya çıktı.

Küçük Paşa annesinin ardından böyle bakmıştı…

Annesiz kalan Paşa’nın kanlı ishal olduğu öğrenildi

Henüz 1,5 aylıkken annesiz kalan küçük Paşa bebeğin sağlığının bozulması üzerine veterinere götürdüklerini ve kanlı ishal olduğunu öğrendiklerini söyleyen Tuğba Ö. tedavi için yeterli bütçelerinin olmadığını belirterek annesiz yavru için yardım istedi.

Paşa canice öldürülen annesini emerken 🙁

Tedavi ücreti için desteğe ihtiyaç var

Ukalahayvan’a ulaşarak yardım isteyen Tuğba Ö.” Paşa’nın kanlı ishal olduğunu öğrendik ve tedavi masraflarını karşılamamız imkansız. Şu an Mersin’de bulunan Erdemli Veteriner Kliniği’nde tedavi görüyor, lütfen Paşa’nın kurtulması için yardım edin.” dedi.

Tuğba Ö. Paşa’nın aşılarına 3 aylıkken başlamaları gerektiğini sandığını belirtirken biz de her köpek insanının köpek aşı takvimini bilmesi gerektiğini söylemeden geçmeyelim.

Cani katilin öldürdüğü annesiz Paşa bebeğe yardım etmek için burayı tıklayabilirsiniz.

ÖRNEK KÖPEK AŞI TAKVİMİ

LÜTFEN KÖPEK SAHİPLENDİĞİNİZDE BİR VETERİNERE DANIŞARAK AİLENİZİN YENİ BİREYİ İÇİN AŞI TAKVİMİ OLUŞTURMASINI İSTEMEYİ VE EĞER AŞILANMA ZAMANI GELMİŞSE AŞILARINI YAPTIRMAYI UNUTMAYIN. AŞILAMA KÖPEKLERİ ÖLÜMCÜL VİRAL HASTALIKLARDAN KORUMANIN TEK YOLU!

Yazımızı bitirirken başka bebek köpeklerin de Paşa gibi hastalanmaması için örnek köpek aşı takvimini de sizlerle paylaşıyor ve umuyoruz Paşa bebek kurtulur diyoruz.

Paşa’nın annesinin nasıl öldürüldüğü ile ilgili haberimize burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

PAŞA KÖPEĞİN TEDAVİ İHTİYACI KARŞILANDI, HERKESE TEŞEKKÜRLER.

 

Ayrıca bakınız

TBMM’de “Eğitimde Vicdanî Ret Hakkı” Talep Edildi

Ekim ayında raporunu tamamlayarak TBMM Genel Kurulu’na sevk edecek olan Hayvan Hakları Araştırma Komisyonu’nda gündeme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir