Cumartesi , Ocak 20 2018

360 Kediyi Öldürdü Sırada İnsanlar Var

İngiltere, 360’tan fazla kedi, tilki ve tavşanı öldürdüğü tahmin edilen saldırganı arıyor. Croydon kedi katili ve M25 kedi katili lakaplarıyla bilinen saldırganın kadın ve genç kızları hedefine almasından endişeleniyor.

İngiltere’de bir seri katil korkusu yaşanıyor… Londra’da 2015’ten beri 360’tan fazla tavşan, tilki ve kediyi öldüren ve sokaklarda bırakan saldırganın son zamanlarda cinayetleri artırdığı açıklandı.

Yetkililer öldürülen hayvanların uzuvlarının ve kuyruklarının kesildiğini bildirirken, yetkililer katilin insanları hedef almasından endişe ettiklerini duyurdu. Sky News’e konuşan İngiliz üst düzey yetkililer, seri katilin ortalama bir profil sergilediğini dile getirdi. Dedektif Andy Collin, “Seri cinayetlerle hayvanlara zarar veren kişiler arasında benzerlik var ve ikisinde de karanlık bir geçmiş vardır. Burada bizi endişelendiren şey cinayetlerin artarak insanlara yönelmesi” dedi.

Kaynak: sozcu.com.tr

Ayrıca bakınız

Zonguldak’ta Sokak Köpekleri İğne İle Uyuşturulup Diri Diri Gömüldü İddiası

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde öğretmen 34 yaşındaki Gökhan Kazan, Perşembe belde belediyesinin 10 sokak köpeğini iğne …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir