Perşembe , Ağustos 22 2019
Anasayfa / haber / 360 Kediyi Öldürdü Sırada İnsanlar Var

360 Kediyi Öldürdü Sırada İnsanlar Var

İngiltere, 360’tan fazla kedi, tilki ve tavşanı öldürdüğü tahmin edilen saldırganı arıyor. Croydon kedi katili ve M25 kedi katili lakaplarıyla bilinen saldırganın kadın ve genç kızları hedefine almasından endişeleniyor.

İngiltere’de bir seri katil korkusu yaşanıyor… Londra’da 2015’ten beri 360’tan fazla tavşan, tilki ve kediyi öldüren ve sokaklarda bırakan saldırganın son zamanlarda cinayetleri artırdığı açıklandı.

Yetkililer öldürülen hayvanların uzuvlarının ve kuyruklarının kesildiğini bildirirken, yetkililer katilin insanları hedef almasından endişe ettiklerini duyurdu. Sky News’e konuşan İngiliz üst düzey yetkililer, seri katilin ortalama bir profil sergilediğini dile getirdi. Dedektif Andy Collin, “Seri cinayetlerle hayvanlara zarar veren kişiler arasında benzerlik var ve ikisinde de karanlık bir geçmiş vardır. Burada bizi endişelendiren şey cinayetlerin artarak insanlara yönelmesi” dedi.

Kaynak: sozcu.com.tr

Ayrıca bakınız

Balina Eğitmenlerinden Korkunç İtiraflar

Yıllarca balinalarla akvaryum şovları yapan iki eğitmen korkunç itiraflarda bulundu. Vicdan azabı içinde yaşadıklarını belirten …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir